למה לעשות את הקורס דווקא אצלנולמה אתם מחכים? התקשרו עכשיו לפרטים נוספים

למה לעשות את הקורס דווקא אצלנו

לימודי קייט סרפינג – אי אפשר לבד, צריך ללמוד !!!!

למה דווקה אצלנו? במה אנחנו שונים או טובים יותר מהמתחרים?

אנחנו המועדון גלישה היחיד בארץ שעובד עם הקסדות  ה"חכמות" של BBTALKING.

ורחפן שמתעד את מהלך השיעור ובסופו אנחנו מנתחים ויכולים ללמוד מטעויות.

בחירה נכונה של מדריך, ציוד ותנאי מזג האויר יכולים לעשות את ההבדל. בפורת קייט אתה תסיים את הקורס ברמה שתוכל להרגיש בטוח להכנס לים עם ציוד שלך ולהתחיל לגלוש. בפורת  קייט אתה, הלקוח, תקבל את היחס האישי והחם הטוב ביותר , את הציוד הטוב ביותר בשוק ואת תנאי מזג האויר שהכי מתאימים  לשיעור  הספציפי .  כמו כן פורת הוא אחד  הבי"ס הבודדים  בארץ בעל תעודת הסמכה של ווינגיט.  בפורת קייט המדריכים עברו הכשרה מיוחדת מטעם מכון ווינגייט.הכשרה שבסופה ניתנה להם  תעודת מדריך מוסמך לקייט סרפינג . קורס שבו למדו איך  וכיצד להתנהג  עם החניך במהלך הקורס בכל רגע נתון.

שיעור נטו ושיעור ברוטו, כשאנחנו קובעים איתך שיעור בשעה 12 , אנחנו מגיעים לים כחצי שעה   לפני כן בשביל לסדר ולהכין את הציוד. כל המנהלתיות, כלומר הסידור וההכנה של הציוד, אינה באה על חשבון הזמן שלך. אנחנו בפורת קייט עושים  את המקסימום  בשביל לתת לך כמה שיותר זמן אויר , כמה  שיותר משחק עם העפיפון ,כמה שיותר פרקטיקה ,כי אנחנו מאמינים שהנסיון  והאימון הם הדבר החשוב ביותר בספורט הזה . אנחנו רוצים שלך יהיה כמה שיותר זמן אויר וכשאתה מסיים את הקורס יהיה לך מספיק נסיון להתמודד עם כל מצב שהוא.

פורת קייט עובד עם מספר יבואנים בארץ כמו NORTH, FONE, OZONE, MYSTIC, ONEILL ועובד בשיעורים עם מיטב הציוד. עפיפוני נורט ידועים בכל העולם וזה פשוט תענוג ללמוד לגלוש איתם.

בפורת קייט תנאי המזג אויר חשובים לנו ביותר ואנחנו לא מנהלים שיעור בכל מחיר. כאשר אנו מתאמים איתך את השיעור , עד הדקה התשעים אנחנו בודקים שוב ושוב את תנאי הרוח וגובה הים בשביל להוציא את המקסימום האפשרי מהשיעור.

בטיחות מעל הכל! בפורת קייט אנחנו מקפידים מאוד על הבטיחות וכל לקוח לובש חליפה, אימפק וסט, נעלים וקסדה. אצלנו כל יציאה לים נראית כמו מבצע של השייטת...כמו כן פורת קייט עובד עם חברת ביטוח ודואג לבטח את החניכים ואת המתרחצים בחוף.

 ההדרכות מתבצעות בחוף פולג בנתניה. לפורת קייט יש עוד מועדון גלישת קייט בסיני ושם אנחנו מעבירים   קורסים ושיעורים פרטיים בתנאי מזג אויר הכי טובים שיש. אם התחלת ללמוד בנתניה/פולג ולא מתאפשר לך  לסיים את הקורס כיון שאין רוח טובה, אפשר לצאת לסופ"ש קצר בסיני, שם נשלים את הקורס ונחווה את כל החוויה במלואה. סיני-גן עדן לגולשים. בנוסף, אנו מעבירים קורסים בכינרת ובחופים נוספים בהתאם לתנאי מזג האוויר וצרכי התלמיד.

במהלך השיעור אנחנו מצלמים בווידאו ולאחר מכן מנתחים את השיעור ולומדים מההצלחות ומהטעויות.

עמרי פורת הוא הבעלים וגם המדריך הראשי של מועדון גלישה פורת. הוא מעביר את רוב הקורסים והשיעורים. עמרי הוא בעל נסיון רב בהדרכה ומאחוריו כבר מאות ואלפי קורסים. זה יתרון אדיר כאשר מדריך בעל נסיון ומקצועיות מעביר לך את הקורס.

תיקוני קייטים מעכשיו לעכשיו. נקרע לך הקייט? יש לך פנצר? אצל פורת תתקבל קייט חלופי איתו תוכל לגלוש באותו היום ולמחרת תקבל את הקייט שלך מוכן ותקין.

אצל פורת קייט כדאי ושווה גם לקנות ציוד קייט חדש או משומש כי: אתה מקבל אחריות גם על ציוד משומש, אם יש לך תקלה בציוד אז תקבל ציוד חלופי, ובקיצור יש אמא ואבא לציוד שאתה קונה אצל פורת. גם אם תגיע לחוף והציוד שקנית לא יתאים לתנאי הרוח פורת ידאג להתאים לכם לך ציוד אחר לאותו היום בשביל שלא תפסיד חס וחלילה יום גלישה.

הלך לך לאיבוד/נגנב הציוד, תגיע למועדון בפולג ואנחנו כבר נדאג לתת לך ציוד חלופי.

אצל פורת קייט אפשר לעשות טרייד אין:למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו לפרטים נוספים